שאלות ותשובות

מה זה באבלגול?

באבלגול – מופע המחצית הרשמי במשחקי מכבי תל אביב ביורוליג – זוהי פעילות ספורטיבית ייחודית שמטריפה את העולם. הפעילות משלבת כושר, חשיבה אסטרטגית והנאה והכל בכדור ענק אחד.

מה אתם מציעים?

במילה אחת – חוויה. אנחנו מציעים חוויה בלתי נשכחת, משחק ספורטיבי, מגבש, וקורע מצחוק. יש לנו את הציוד הטוב ביותר, מדריכים מקצועיים שיודעים לתפוס את הקהל, תוכנית עשירה ואת התמורה הכי טובה למחיר.

מה אתם מביאים לפעילות?

שערים ענקיים מתנפחים, זירת היאבקות מתנפחת בקוטר 7 מטרים, כדורים במגוון גדלים, כדור מגהבול (2.5 מטר, תלוי באירוע), שופטים, מדריכים, מוזיקה וניסיון של מאות פעילויות.

כמה שחקנים יכולים לשחק באבלגול?

באבלגול ניתן לשחק החל מחמישה עשר שחקנים ועד מאות אנשים שמשחקים במספר מתחמים במקביל. כל משחק אורך 7-10 דקות ולאחר מכן מתחלפים. זה נכון שגם קבוצה של עשרה יכולים לשחק, אבל הם יהנו הרבה פחות. חלק אינטגרלי של הפאן במשחק הוא לצפות בחברים שלך עפים, לא רק לשחק. שימו לב, בכמות של 40 משתתפים ומעלה מומלץ לפתוח שני מתחמים שעובדים במקביל כדי שאנשים לא יחכו יותר מדי זמן לתורם ויתבאסו. אנו יכולים לפתוח עד ארבעה מתחמי פעילות במקביל ויכולים להכיל מאות אנשים ביום שלם של פעילות. 

זה המשחק היחיד שאתם מציעים?

לא, באבלגול זהו המשחק הקלאסי אך יש משחקים נוספים כמו BubbleSomo (כמו שזה נשמע) בזירת היאבקות מתנפחת, משחקי אסטטגיה, BubbleRun (מירוץ שליחים), BubbleFlag (הדגל), Bubbling (באולינג) ו BubbleSpeed (הקטרים באים) ועוד. חוץ מזה, יש לנו פעילות נוספת שנקראת באטלבו – חץ וקשת אתגרי. תוכלו לראות אותה כאן.

מה צריך כדי לשחק באבלגול?

אולם / מגרש ספורט או דשא וביגוד ספורטיבי. גודל מגרש למתחם אחד – 25*15 מטר. אם מעוניינים בשני מתחמים במקביל, צריך 10*10 מטר נוספים. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ. 

מאיזה גיל ניתן לשחק באבלגול?

ניתן לשחק באבלגול החל מגיל 9. שימו לב שעבור שחקנים נמוכים מאוד או גבוהים מאוד צריך כדורים ייעודיים שניתן למצוא אצלנו.

אני צוציק וחבר שלי ענק. זה משנה?

בהחלט. יש שלושה גדלים של כדורים – 1.2 מ', 1.5 מ' ו 1.8 מ' (קוטר). לכל גובה אנו מתאימים את הכדור המתאים לו. אל תסמכו על מפעיל שאומר לכם שגודל הכדור שיש לו מתאים לכל הגבהים. כדור שלא מותאם לגובה הנכון עלול להסתיים בפציעה.

זה לא קצת מסוכן?

כמו כל ספורט, זה מסוכן רק אם לא יודעים לעשות את זה כמו שצריך או שמשתמשים בציוד באיכות נמוכה. לכל שחקן חייב להיות כדור שמתאים לו מבחינת הגובה ולכל כדור חייבות להיות ידיות תקניות ורתמה חזקה שניתנת להתאמה. לבאבלגול יש ביטוח עבור כל אלו המשתתפים בפעילות וגם לאלו הצופים בה. 

אתם גם באים לאירועים פרטיים?

בוודאי. באבלגול מתגלגלים בימי הולדת, מסיבות רווקים, בר מצווה, ימי גיבוש, בתי ספר, אירועי התרמה וכן בתוכניות מותאמות אישית לגופים גדולים כמו צה"ל, שב"ס, משטרת ישראל ועוד. תוכלו לקרוא על כך עוד בעמוד אירועים פרטיים (מקורי הא?)

כמה אירוע כזה עולה?

מחירו של אירוע מושפע מהרבה גורמים. תוכלו לקבל פרטים נוספים בעמוד המחירון שלנו והצעת מחיר סופית דרך עמוד צור קשר.

האם ניתן לשכור את הציוד שלכם מבלי שאתם תבואו?

לא. מדובר בציוד איכותי שבמידה ולא יודעים לתפעל אותו כמו שצריך יכול להיגרם נזק לכם ו/או לציוד. זה גם יהרוס לכם את האירוע וגם עלול להרוס את האירוע לבאים אחריכם.

האם ניתן לשחק באבלגול גם בחורף?

כן, ניתן לשחק באבלגול בתוך אולם סגור או מקורה. אפשר גם בחוץ אבל כדאי לוודא שלא ירד גשם באותו יום או יום קודם במידה ומדובר בדשא.

כמה מתחמים כדאי לי לפתוח?
אם אתם מעל 40 איש, חובה לפתוח שני מתחמים. אחרת אנשים יחכו חצי שעה ואפילו 40 דקות לתורם וחבל. כן, זה עולה מעט יותר ממתחם אחד אבל חווית הלקוח טובה פי אלף. אם אתם מעל 80, צריך כבר 3 מתחמים. מומלץ להתייעץ עם באבלגול כדי לקבל את כל האופציות לפעילות ועד אז תוכלו להסתכל על פעילות שעשינו בשלושה מתחמים במקביל ממש כאן.

© כל הזכויות שמורות באבלגול 2014

בניית אתר: מנחם גליק